ERL0566R500FKEA500
MFR.Part #
ERL0566R500FKEA500
JLCPCB Part #
C3375318
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors