RN65D2552FRE6
MFR.Part #
RN65D2552FRE6
JLCPCB Part #
C1786990
Description
-65℃~+175℃ 25.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors