RWR74S3320BRRSL
MFR.Part #
RWR74S3320BRRSL
JLCPCB Part #
C3544409
Description
-55℃~+250℃ 332Ω 5W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors