Y1630500R000T9R
MFR.Part #
Y1630500R000T9R
JLCPCB Part #
C4284221
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS