RWR84S4R87BRS73
MFR.Part #
RWR84S4R87BRS73
JLCPCB Part #
C1844694
Description
-55℃~+250℃ 4.87Ω 7W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors