RWC319R6BL
MFR.Part #
RWC319R6BL
JLCPCB Part #
C4163812
Description
-65℃~+155℃ 300mW 319.6Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS