RWC319R6AL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWC319R6AL
JLCPCB Part #
C4002623
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 300mW 319.6Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS