Y162275R0000A9L
MFR.Part #
Y162275R0000A9L
JLCPCB Part #
C3355829
Description
-55℃~+150℃ 75Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS