ROX500750KFNF5
MFR.Part #
ROX500750KFNF5
JLCPCB Part #
C1486418
Description
-55℃~+230℃ 16W 750kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS