RN65C7500BBSL
MFR.Part #
RN65C7500BBSL
JLCPCB Part #
C3555360
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors