ROX5004K70KNF5N
MFR.Part #
ROX5004K70KNF5N
JLCPCB Part #
C1494755
Description
-55℃~+230℃ 16W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS