ROX20014M6FKLB
MFR.Part #
ROX20014M6FKLB
JLCPCB Part #
C1470710
Description
-55℃~+230℃ 14.6MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS