BFC233844223
MFR.Part #
BFC233844223
JLCPCB Part #
C6130197
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 300V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS