RNC60J1651FRB14
MFR.Part #
RNC60J1651FRB14
JLCPCB Part #
C3537264
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors