BFC233823332
MFR.Part #
BFC233823332
JLCPCB Part #
C3299944
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.3nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS