ROX20010M0JNEL
MFR.Part #
ROX20010M0JNEL
JLCPCB Part #
C1470535
Description
-55℃~+230℃ 10MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS