ROX20010M0KNEL
MFR.Part #
ROX20010M0KNEL
JLCPCB Part #
C1470530
Description
10MΩ 15kV Metal Film Resistors ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS