ROX2001M50GKEL
MFR.Part #
ROX2001M50GKEL
JLCPCB Part #
C1470212
Description
-55℃~+230℃ 1.5MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS