ROX150150MJNLB
MFR.Part #
ROX150150MJNLB
JLCPCB Part #
C1461847
Description
-55℃~+180℃ 150MΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS