ROX15010M0JNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX15010M0JNLB
JLCPCB Part #
C1460393
Package
Plugin,D7.9xL39.4mm
Description
-55℃~+180℃ 10MΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS