BFC237676682
MFR.Part #
BFC237676682
JLCPCB Part #
C3782049
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.8nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS