ROX100150MJKLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX100150MJKLB
JLCPCB Part #
C1457838
Package
Plugin,D7.9xL23.4mm
Description
-55℃~+180℃ 150MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS