ROX075680RJNLBN
MFR.Part #
ROX075680RJNLBN
JLCPCB Part #
C1464338
Description
5kV 680Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS