BFC233915472
MFR.Part #
BFC233915472
JLCPCB Part #
C6470994
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 4.7nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS