ROX075680KJNLB
MFR.Part #
ROX075680KJNLB
JLCPCB Part #
C1449024
Description
-55℃~+180℃ 3W 680kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS