ROX075200KFKLB
MFR.Part #
ROX075200KFKLB
JLCPCB Part #
C1449943
Description
-55℃~+180℃ 200kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS