ROX075200MJNRF
MFR.Part #
ROX075200MJNRF
JLCPCB Part #
C1824800
Description
-55℃~+180℃ 200MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS