ROX07520K0KNELN
MFR.Part #
ROX07520K0KNELN
JLCPCB Part #
C1464374
Description
-55℃~+180℃ 20kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS