ROX075500KJNRF
MFR.Part #
ROX075500KJNRF
JLCPCB Part #
C1824865
Description
-55℃~+180℃ 3W 500kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS