RN55D3652FRSL
MFR.Part #
RN55D3652FRSL
JLCPCB Part #
C1802586
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors