RNX12560M0FKR8
MFR.Part #
RNX12560M0FKR8
JLCPCB Part #
C1832173
Description
-55℃~+225℃ 3W 60MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS