RN55C3971BRSL
MFR.Part #
RN55C3971BRSL
JLCPCB Part #
C1796434
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.97kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors