RNX12570M0FNR82
MFR.Part #
RNX12570M0FNR82
JLCPCB Part #
C1830966
Description
-55℃~+225℃ 3W 70MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS