Y006237K3000T0L
MFR.Part #
Y006237K3000T0L
JLCPCB Part #
C1480840
Description
-55℃~+125℃ 37.3kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS