RNX10050M0DHR6
MFR.Part #
RNX10050M0DHR6
JLCPCB Part #
C1837301
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 50MΩ Metal Oxide Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS