CMF555K3000BERE
MFR.Part #
CMF555K3000BERE
JLCPCB Part #
C3519198
Description
-55℃~+175℃ 5.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors