SMC3K78CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K78CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C1983450
Description
-55℃~+150℃ 126V 23.8A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS