RNX100100KFKEL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX100100KFKEL
JLCPCB Part #
C1467580
Package
Plugin,D3.6xL26.4mm
Description
-55℃~+225℃ 100kΩ 2.5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS