RNX100200KFKEL
MFR.Part #
RNX100200KFKEL
JLCPCB Part #
C1467593
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 200kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS