ROX100100KFKEL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX100100KFKEL
JLCPCB Part #
C1458991
Package
Plugin,D7.9xL23.4mm
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS