RNX05050M0FNLB
MFR.Part #
RNX05050M0FNLB
JLCPCB Part #
C1449460
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 50MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS