RNX050500MFNEL
MFR.Part #
RNX050500MFNEL
JLCPCB Part #
C1449571
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS