RN55C3013BRE6
MFR.Part #
RN55C3013BRE6
JLCPCB Part #
C1784775
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors