RNX038500MFNEL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX038500MFNEL
JLCPCB Part #
C1446516
Package
Plugin,D3.6xL10.7mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS