TNPW04021K09BETD
MFR.Part #
TNPW04021K09BETD
JLCPCB Part #
C4137305
Description
-55℃~+125℃ 1.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount