SFR25H0001101JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR25H0001101JR500
JLCPCB Part #
C3464279
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS