RNX03847K5GNLB
MFR.Part #
RNX03847K5GNLB
JLCPCB Part #
C1440957
Description
-55℃~+150℃ 1W 47.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS