RER45F1R78RC02
MFR.Part #
RER45F1R78RC02
JLCPCB Part #
C6643564
Description
1.78Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance