RN55C1690FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1690FB14
JLCPCB Part #
C1418869
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors