RNX0382M20KNR6
MFR.Part #
RNX0382M20KNR6
JLCPCB Part #
C1818591
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.2MΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS